Київ, Україна, Ярославів Вал 17А
info@emsider.com

Просування інтернет-магазину

Emsider допомагає роздрібним та оптовим онлайн-магазинам отримувати більше реальних покупців з інтернету. Ми оптимізуємо роботу інтернет-магазину, допомагаємо з розробкою стратегії, генеруємо контент для сайту і профілів у соцмережах, що ведуть на цей сайт. Надаємо повну підтримку протягом всього часу існування вашого ресурсу. 

Наші експерти готові включитися в роботу на будь-якому етапі: чи коли ви ще не маєте свого сайту і треба розробити інтернет-магазин з нуля з подальшим просуванням, чи коли сайт вже давно працює, але не приносить бажаних результатів. 

Створення інтернет-магазину. 

Аудит. Вивчивши структуру вашого асортименту, цільову аудиторію і ключових конкурентів, ми зможемо зрозуміти, як краще вибудувати архітектуру майбутнього інтернет-магазину. 

Постановка задач. Складання максимально докладного технічного завдання на створення сайту дозволить створити такий ресурс, що повністю буде відповідати потребам вашого бізнесу з першого разу. 

Створення концепції дизайну сайту. Наші дизайнери підготують три концепції дизайну сайту на ваш вибір. Вам залишиться тільки вибрати і затвердити одну з них. 

Створення контенту. Наші копірайтери та маркетологи підготують ефективний контент, орієнтований на вашу цільову аудиторію. Подальший контентний супровід діяльності інтернет-магазину також за нами. 

Доробка і тестування сайту. Це найдовший і найбільш трудомісткий процес. На цій стадії вносяться всі поправки з боку клієнта, з боку наших експертів, тестується коректна робота сайту. 

Просування інтернет-магазину з Emsider

SEO. Перша і найважливіша задача – підготовка сайту до просуванню в пошуку. Цей етап включає повний обсяг робіт з внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайту. 

Контент. Ми розробляємо необхідний текстовий і фото-контент під всі актуальні завдання і тести в процесі роботи над просуванням вашого ресурсу. 

SMM. Соціальні мережі – потужний двигун торгівлі в сучасному світі. Деяким брендам вдається успішно розвиватись лише за допомогою одного каналу, наприклад, Instagram. Тому до цього етапу – особлива увага. 

Альтернативні майданчики. Практично для будь-якого бізнесу можна знайти ряд нових офлайн і онлайн майданчиків для просування і формування нового клієнтського потоку. Наші експерти вміють знаходити неочевидні рішення, що будуть ефективними в контексті саме вашого бізнесу. 
Тестування. Безліч гіпотез і їх безперервне тестування  – запорука того, що ми знайдемо найбільш ефективні саме для вас методи, канали просування, дизайн та контент.

Заказать SEO-продвижение
×
Заказать расчет стоимости SEO-продвижения
×
Заказать расчет стоимости SMM-продвижения
×
Замовити розрахунок вартості SMM-просування
×
Заявка на продвижение сайта
×
Замовити розрахунок вартості SEO-просування
×