Київ, Україна, Ярославів Вал 17А
info@emsider.com

Комплексний інтернет-маркетинг

Інтернет-маркетинг ставить перед собой всі ті ж цілі, що і традиційний маркетинг — просування та продаж товарів, залучення нових клієнтів, управління відносинами з ними — але досягає поставлених цілей використанням онлайн каналів: SMM, SEO, контекстна реклама, email маркетинг тощо.

Комплексний інтернет маркетинг в EMSIDER передбачає повне занурення в продукт, бізнес, ринок для побудови ефективної стратегії просування бренду чи конкретного продукту.

Що дає комплексний маркетинг?

— Нові конкурентні переваги для вашого бізнесу.

— Нові джерела цільового трафіку по-справжньому зацікавлених в вашому продукті чи послузі клієнтів.

— Максимально точну інформацію для подальшої аналітики: найточніші дані про продажі через різні онлайн канали, цільову аудиторію та її вподобання та ін.

— Можливість збудувати найбільш ефективну стратегію просування бренду в межах навіть вельми обмеженого бюджету.

— Нові майданчики для просування ваших товарів та послуг з відносно невисоким бюджетом.

— Нескінченні можливості для тестування нових гіпотез та методів просування.

З чого починається інтернет маркетинг в EMSIDER?

— Глибока аналітика. Наші експерти повністю вивчають вашу бізнес-модель, продукти та послуги, ринок, ключових конкурентів та їх стратегії з ціллю знайти нові можливості ефективного позиціонування та просування вашого бренду з урахуванням його переваг.

— Постановка цілей. Про ефективність комплексного інтернет маркетингу можна казати тільки у випадку постановки конкретних, вимірних цілей. Ми робимо це на самому старті, щоб мати чіткі орієнтири в майбутньому.

— Визначення каналів. Одна з головних переваг сучасного інтернет маркетингу в практично нескінченній кількості можлівостей та каналів просування. Але не всі вони однаково ефективно працюють для кожного бізнесу. Ми підбираємо канали, на яких варто зосередитись вашому бренду: інтернет-магазин, розміщення на великих онлайн майданчиках, контекстна реклама, пошукове просування, соціальні мережі та ін.

— Побудова стратегії інтернет маркетингу. Наявність стратегії — основа успіху, коли мова йде про комплексний онлайн маркетинг. Але кожна стратегія потребує регулярного контролю, оцінки результатів і при необхідності корекції. Ми робимо це на регулярній основі, щоб ваш бізнес досягав найвищіх результатів.

Заказать SEO-продвижение
×
Заказать расчет стоимости SEO-продвижения
×
Заказать расчет стоимости SMM-продвижения
×
Замовити розрахунок вартості SMM-просування
×
Заявка на продвижение сайта
×
Замовити розрахунок вартості SEO-просування
×